RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air BEV312-142D commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air BEV312-142D 12 Inch Electric Compressor OEM R134a 1380 BTU
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | BEV312-142D |
| Manufacturer Part # | BEV312-142D |
| Height | 8.7" |
| Width | 12.05" |
| Depth | 12.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air BEV312-142D Compressor R134a 1380btu 115v 60hz
