RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air BEV305-128C commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air BEV305-128C 21 Inch 42 Tube Evaporator Coil Corrosion Resistant
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | BEV305-128C |
| Manufacturer Part # | BEV305-128C |
| Height | 12" |
| Width | 12" |
| Depth | 26" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air BEV305-128C Evap Coil 21"x7.28"x6"r 42 Tube 6 Fpi 3/8 O