RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air BEV302-908A commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air BEV302-908A 1.2 Inch Overload Module OEM Refrigeration Component
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | BEV302-908A |
| Manufacturer Part # | BEV302-908A |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 3.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air BEV302-908A Overload Mrt22ain 69
