RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air BEV00C31-038A commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air BEV00C31-038A 6 Inch Caster Kit with 2 Brake and 2 Non-Brake
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | BEV00C31-038A |
| Manufacturer Part # | BEV00C31-038A |
| Height | 5.85" |
| Width | 8.45" |
| Depth | 10.35" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air BEV00C31-038A Caster Kit 6" Set 2 W/brk 2 W/o
