RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield BCP00119 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield BCP00119 10 Inch Support Tray Stainless Steel OEM for Foodservice
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | BCP00119 |
| Manufacturer Part # | BCP00119 |
| Height | 1.6" |
| Width | 10.3" |
| Depth | 22.05" |
| Weight | 1.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield BCP00119 Support Tray #81563549 /0 Servi