RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield BCP00103 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield BCP00103 Filter Net 3.35 Inch Stainless Steel with Easy Maintenance
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | BCP00103 |
| Manufacturer Part # | BCP00103 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield BCP00103 Filter Net