RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield BCP00084 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield BCP00084 2.05 Inch Hot Gas and Liquid Valve Stainless Steel
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | BCP00084 |
| Manufacturer Part # | BCP00084 |
| Height | 1.55" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield BCP00084 Hot Gas Valve And Liquid Valve