RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield BCP00052 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield BCP00052 3.3 Inch Stainless Steel Drier for Commercial Use
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | BCP00052 |
| Manufacturer Part # | BCP00052 |
| Height | 3.05" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield BCP00052 Drier
