RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield BCP00042 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield BCP00042 Transformer OEM Lamp for Commercial Foodservice Equipment
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | BCP00042 |
| Manufacturer Part # | BCP00042 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield BCP00042 Transformer Printer/ul Lamp