RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield BCP00040 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield BCP00040 0.65 Inch OEM Bushing Hinge for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | BCP00040 |
| Manufacturer Part # | BCP00040 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield BCP00040 Bushing Hinge
