RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield BCP00018 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield BCP00018 6.35 Inch Sensor Needle 90 Degree Stainless Steel
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | BCP00018 |
| Manufacturer Part # | BCP00018 |
| Height | 1.95" |
| Width | 6.35" |
| Depth | 11.8" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield BCP00018 Sensor Needle 90 Degre E
