FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield BCP00001 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield BCP00001 11 Inch Stainless Steel Compressor R404 with Durable Design
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | BCP00001 |
| Manufacturer Part # | BCP00001 |
| Height | 11" |
| Width | 11" |
| Depth | 16" |
| Weight | 41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield BCP00001 Compressor Aspera T2178 Gk R404