RestaurantSupply.com is your trusted source for Waring/Qualheim heated shelving parts and accessories.
- Authorized Waring/Qualheim dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Waring/Qualheim BB150S heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Waring/Qualheim BB150S 32 Oz Stainless Steel Bar Blender with 3/4 Hp Motor
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | BB150S |
| Manufacturer Part # | BB150S |
| Height | 13.63" |
| Width | 8" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 7.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim BB150S 3/4 Hp Bar Blender 32 Oz Ss Container
