Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart BB-20-6 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart BB-20-6 .785 Inch Bearing for Hobart A120 A200 Mixers
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | BB-20-6 |
| Manufacturer Part # | BB-20-6 |
| Height | 0.75" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart BB-20-6 Bearing .785" Id X 1.85" Od X .55" Wide Kbc Double Seal, Hobart Mixer A120 A200
