Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints BB-021-34 4 Inch Bearing Ball Stainless Steel OEM Component
Item:
#1491197
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | BB-021-34 |
| Manufacturer Part # | BB-021-34 |
| Height | 0.95" |
| Width | 4" |
| Depth | 7.05" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints BB-021-34 4 Inch Bearing Ball Stainless Steel OEM Component
$105.75
Unit price
/
Unavailable