Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints BB-021-22 2.15 Inch Bearing Ball Stainless Steel Durable Part
Item:
#1491196
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | BB-021-22 |
| Manufacturer Part # | BB-021-22 |
| Height | 0.8" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 2.2" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints BB-021-22 2.15 Inch Bearing Ball Stainless Steel Durable Part
