Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints BB-021-03 2.84 Inch Steel Ball Bearing for Commercial Equipment
Item:
#1491195
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | BB-021-03 |
| Manufacturer Part # | BB-021-03 |
| Height | 0.67" |
| Width | 2.84" |
| Depth | 2.84" |
| Weight | 0.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints BB-021-03 2.84 Inch Steel Ball Bearing for Commercial Equipment
$109.47
Unit price
/
Unavailable
