Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart BB-020-06 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart BB-020-06 Bearing 1.85 Inch Double Seal for Hobart Mixer A120 A200
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | BB-020-06 |
| Manufacturer Part # | BB-020-06 |
| Height | 0.75" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart BB-020-06 Bearing .785" Id X 1.85" Od X .55" Wide Kbc Double Seal, Hobart Mixer A120 A200
