Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints BB-018-22 8 Inch Ball Bearing for Commercial Kitchen Equipment
Item:
#1491191
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | BB-018-22 |
| Manufacturer Part # | BB-018-22 |
| Height | 1.35" |
| Width | 8.1" |
| Depth | 17.2" |
| Weight | 0.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints BB-018-22 8 Inch Ball Bearing for Commercial Kitchen Equipment
$96.01
Unit price
/
Unavailable
