Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints BB-015-03 3.1 Inch OEM Ball Bearing with Corrosion Resistant Metal
Item:
#1491183
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | BB-015-03 |
| Manufacturer Part # | BB-015-03 |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints BB-015-03 3.1 Inch OEM Ball Bearing with Corrosion Resistant Metal
