Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints BB-008-14 Width 3.7 Inch Ball Bearing High-grade Steel with Durability
Item:
#1491177
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | BB-008-14 |
| Manufacturer Part # | BB-008-14 |
| Height | 1.9" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints BB-008-14 Width 3.7 Inch Ball Bearing High-grade Steel with Durability
$157.87
Unit price
/
Unavailable
