Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints BB-005-02 2.6 Inch Steel Ball Bearing for Mixers and Processors
Item:
#1491167
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | BB-005-02 |
| Manufacturer Part # | BB-005-02 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 2.8" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints BB-005-02 2.6 Inch Steel Ball Bearing for Mixers and Processors
$22.66
Unit price
/
Unavailable
