RestaurantSupply.com is your trusted source for Baxter cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Baxter dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Baxter BAX1-100V16-0789B cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Baxter BAX1-100V16-0789B 10 Inch Door Gasket Horizontal OEM Replacement
| Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | BAX1-100V16-0789B |
| Manufacturer Part # | BAX1-100V16-0789B |
| Height | 2.4" |
| Width | 9.75" |
| Depth | 11.6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Baxter BAX1-100V16-0789B Door Gasket Horizontal