Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints BAMT48 23 Inch Door Gasket to Bak Bar Blue Seal
Item:
#1904268
Technical details
| Manufacturer | Bak Bar/Blue Seal |
|---|---|
| Model Number | BAMT48 |
| Manufacturer Part # | BAMT48 |
| Height | 1" |
| Width | 23" |
| Depth | 26" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints BAMT48 23 Inch Door Gasket to Bak Bar Blue Seal
About this item
Product Details
Product Details
Bak Bar/Blue Seal BAMT48 Door Gasket