RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam BA34670R commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam BA34670R 6.5 Inch and OEM Maintenance Kit for Alto-Shaam Combi
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | BA34670R |
| Manufacturer Part # | BA34670R |
| Height | 2.35" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 11.2" |
| Weight | 1.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam BA34670R Kit Service Cb & Ob Repl Acees/esg Combi
