RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam BA28066 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam BA28066 21 5/8 Inch Cutting Board Rubberized Anti-Slip Food Safe
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | BA28066 |
| Manufacturer Part # | BA28066 |
| Height | 0.3" |
| Width | 21.4" |
| Depth | 21.8" |
| Weight | 10.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam BA28066 Board Cutting Sani Tuff Rubbercs 200 (21 5/8 X 2
