RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam BA-39850 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam BA-39850 4.65 Inch Electric Control Board for Gas Appliances
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | BA-39850 |
| Manufacturer Part # | BA-39850 |
| Height | 2.9" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 5.05" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam BA-39850 Board Ignition Control 230v
