RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam BA-37222R commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam BA-37222R 6.7 Inch Stainless Steel Display Kit with Static Glass
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | BA-37222R |
| Manufacturer Part # | BA-37222R |
| Height | 5.9" |
| Width | 6.7" |
| Depth | 10.3" |
| Weight | 0.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam BA-37222R Display Kit W/o Touch Gl Assctx Express Touch Uni
