RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg B9Z1751 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star B9Z1751 1 Inch Stainless Steel Double Drip Tray with Removable Basin
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | B9Z1751 |
| Manufacturer Part # | B9Z1751 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero B9Z1751 Drip Tray Double