RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg B973033 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star B973033 1.35 Inch OEM Collar Assembly Corrosion-Resistant Metal
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | B973033 |
| Manufacturer Part # | B973033 |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 2.75" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero B973033 Collar Assy
