- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star B9-40-WB-0026 6.4 Inch Electric Element Kit with 410 Watts
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | B9-40-WB-0026 |
| Manufacturer Part # | B9-40-WB-0026 |
| Height | 1.4" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 6.6" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg B9-40-WB-0026 Element Kit 410 Watts