Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star B8Z15901 11 Inch with Descriptors Drip Tray Stainless Steel
Item:
#1268543
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | B8Z15901 |
| Manufacturer Part # | B8Z15901 |
| Height | 0.45" |
| Width | 10.95" |
| Depth | 19.7" |
| Weight | 2.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star B8Z15901 11 Inch with Descriptors Drip Tray Stainless Steel
About this item
Product Details
Product Details
Wells B8Z15901 Tray Drip
