FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8707101-CL commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B8707101-CL 10 Inch Upgr Kit Fr Pnl for Pitco Deep Fryer
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8707101-CL |
| Manufacturer Part # | B8707101-CL |
| Height | 9.11" |
| Width | 10.12" |
| Depth | 16.8" |
| Weight | 18.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8707101-CL Upgr Kit Fr Pnl Lbtsr R L Sspg