Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N B8706102CL commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B8706102CL 4 Inch Stainless Steel Gas Switch Kit for Automation
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B8706102CL |
| Manufacturer Part # | B8706102CL |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B8706102CL Switch Kit
