FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8705504-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B8705504-C 18 Inch Upgrader Kit Control System Digital Stainless Steel
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8705504-C |
| Manufacturer Part # | B8705504-C |
| Height | 2.95" |
| Width | 17.95" |
| Depth | 19.3" |
| Weight | 2.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8705504-C Upgr Kit Cntrl Sst Dig Sg18