RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8704401CL commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B8704401CL 16 Inch Upgrade Kit to Cover Table for Pitco Fryers
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8704401CL |
| Manufacturer Part # | B8704401CL |
| Height | 5.75" |
| Width | 16" |
| Depth | 25" |
| Weight | 27.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8704401CL Upgr Kit Tk Cov Tb Srtg 14 2
