FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8701411C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B8701411C Upgrade Kit to SGF14 for Commercial Fryers
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8701411C |
| Manufacturer Part # | B8701411C |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8701411C Upgr Kit Sg14 To Sgf14 120 Sb