RestaurantSupply.com is your trusted source for Amana ice machines.
- Authorized Amana dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Amana B8383102 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Amana B8383102 0.35 Inch Diode for Appliance Controls
| Manufacturer | Amana |
|---|---|
| Model Number | B8383102 |
| Manufacturer Part # | B8383102 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 3.7" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amana B8383102 Amana Axp20 Dq22hs Rc17sd2osi Rc22s Wdyrc2
