FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8047901C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B8047901C 9.9 Inch Fill Valve Manual Connection Food Grade
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8047901C |
| Manufacturer Part # | B8047901C |
| Height | 5" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 9.9" |
| Weight | 2.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8047901C Pg Man Fill Valve Sspg1 4
