RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8047801C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B8047801C 0.65 Inch Hydraulic Valve Welded Mount Stainless Steel
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8047801C |
| Manufacturer Part # | B8047801C |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8047801C Pg Hdl Vlv Wldmt Sspg
