RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets B8043830-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets B8043830-C 0.75 Inch Gas Convection Slider Oven
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | B8043830-C |
| Manufacturer Part # | B8043830-C |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 3.05" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets B8043830-C Gas Conv Slg50 Nat To L P