- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Anets B8043811C 5.5 Inch Gas Convection Oven Propane Stainless Steel
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | B8043811C |
| Manufacturer Part # | B8043811C |
| Height | 2.8" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 18.3" |
| Weight | 0.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets B8043811C Gas Conv Slg100/18eg Lp #name