FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets B8043809-C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets B8043809-C 8 Inch Gas Convection Oven Stainless Steel Compact Design
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | B8043809-C |
| Manufacturer Part # | B8043809-C |
| Height | 1.85" |
| Width | 7.85" |
| Depth | 19.75" |
| Weight | 0.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets B8043809-C Gas Conv Gpc/18e Lp N M /v