RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8043708C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B8043708C 4.55 Inch Self Cleaning Burner Gas OEM Stainless Steel
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8043708C |
| Manufacturer Part # | B8043708C |
| Height | 2.65" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8043708C Self Cleaning Burner
