RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8043208-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B8043208-C 12 Inch Gas Conversion Kit - Natural to LP
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8043208-C |
| Manufacturer Part # | B8043208-C |
| Height | 5.35" |
| Width | 11.6" |
| Depth | 13.45" |
| Weight | 3.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8043208-C Pg Cnv Sf Sg18 Nat To L P Vs820
