RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8042002 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B8042002 9 Inch OEM Replacement Part for Pitco Fryers
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8042002 |
| Manufacturer Part # | B8042002 |
| Height | 2.85" |
| Width | 8.85" |
| Depth | 14.75" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8042002 Pg Bnr Rnr Tu Sg18
