FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8041104-C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B8041104-C 9.35 Inch Gas Burner Assembly - OEM Parts
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8041104-C |
| Manufacturer Part # | B8041104-C |
| Height | 7.25" |
| Width | 9.35" |
| Depth | 14.3" |
| Weight | 7.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8041104-C Pg Bnr Assy #42 Nat Srt G Scb