RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8041002 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B8041002 7.6 Inch Gas Burner Assembly OEM Available
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8041002 |
| Manufacturer Part # | B8041002 |
| Height | 6.95" |
| Width | 7.6" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 7.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8041002 Pg Bnr Assy Srtg Nat