RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8037302-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B8037302-C 1 Inch Single Slot Face Plate Stainless Steel
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8037302-C |
| Manufacturer Part # | B8037302-C |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8037302-C Pg Bnr Sgl Slot Face Lp Sg