RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8033302C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B8033302C 4.4 Inch Gas Recovery Assembly for Commercial Fryers
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8033302C |
| Manufacturer Part # | B8033302C |
| Height | 1.8" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 25.8" |
| Weight | 5.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8033302C Pg Manf Gas Rr Assy Sg1 4/sg18